Sau 21-22 |
Lietuvos OSS čempionatas estafetėse ir ilgoje trasoje
|
|
estafetės, ilga |
V/M 20-65 |
Telšiai |
OSK Telšiai |
Sau 21-22 |
Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių OSS čempionatas estafetėse ir ilgoje trasoje
|
|
ilga, estafetės |
V/M 14-18 |
Telšiai |
OSK Telšiai |
Vas 04 |
LTeam žiemos olimpinis festivalis
|
|
vidutinė |
|
Druskininkai |
|
Vas 11 |
Žalgiriada
|
|
vidutinė |
|
Ignalina |
|
Vas 18-19 |
Lietuvos OSS čempionatas sprinto ir vidutinėje trasoje
|
|
vidutinė, sprintas |
V/M 20-65 |
Zarasai |
OSK Šiurpys, IOSK Būdakalnis |
Vas 18-19 |
Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių OSS čempionatas sprinto ir vidutinėje trasoje
|
|
sprintas, vidutinė |
V/M 14-18 |
Zarasai |
OSK Šiurpys, IOSK Būdakalnis |
Kov 25-26 |
Sezono atidarymo taurė
|
|
vidutinė |
V/M 12-70 |
Smiltynė, Kairiai |
OSK Kopa |
Kov 25-26 |
Sportuok miške varžybos
|
|
vidutinė |
V/M 12-75 |
Druskininkų raj. |
Asociacija "Sportuok miške" |
Bal 01 |
Lietuvos čempionatas labai ilgoje trasoje
|
|
labai ilga |
V/M 20-70 |
Prienai |
OSK Šilas |
Bal 01 |
"Šilo" taurė
|
|
ilga |
V/M 12-80 |
Prienai |
OSK Šilas |
Bal 02 |
Alytaus čempionatas
|
|
vidutinė |
V/M 12-80 |
Alytaus rajonas |
OSK Dainava |
Bal 08 |
Kauno estafetės
|
|
estafetės |
V/M 12-65 |
Barbutiškių miškas, Trakų rajonas |
OSK Takas |
Bal 09 |
Kauno čempionatas
|
|
vidutinė |
V/M 12-75 |
Kauno raj. |
Asociacija "Sportuok miške" |
Bal 14 |
Lietuvos čempionatas naktinėje trasoje
|
|
naktinė, vidutinė |
V/M 20-70 |
Vilniaus raj. |
OSK Saulė |
Bal 15 |
Saulės estafetės
|
|
|
|
Vilniaus raj. |
OSK Saulė |
Bal 22 |
Javonio taurė
|
|
mišri estafetė trumpoje trasoje |
V/M |
Marijampolė |
OSK Javonis |
Bal 22-23 |
J. Vileišio taurė
|
|
prailginta vidutinė, prailgintas sprintas, |
|
Jautmalkė, Šiauliai |
OSK Oriens |
Bal 29-30 |
Pavasario taurė (Spring Cup)
|
|
vidutinė (WRE), ilga (WRE) |
V/M 12-80 |
Trakų raj., Žaizdriai |
OSK Medeina |
Geg 05-07 |
Vilnius-2017 / OS taurė
|
|
sprintas, ilga, vidutinė (OSKD masinis startas) |
V/M 10-80 |
Karoliniškės, Šilėnai, Giruliai |
OSK Perkūnas, LMNŠC |
Geg 13-14 |
Lietuvos čempionatas sprinto trasoje ir mišriose estafetėse
|
|
sprintas, estafetės |
V/M 20-80 |
Panevėžys |
OSK Oriens |
Geg 13-14 |
Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatas sprinto trasoje ir mišriose estafetėse
|
|
sprintas, estafetės |
V/M 12-18 |
Panevėžys |
OSK Oriens, LMNŠC |
Geg 13-14 |
Lietuvos čempionatas Takais
|
|
|
|
Panevėžys |
OSK Oriens |
Geg 13-14 |
Lietuvos čempionatas Takais
|
|
|
|
Panevėžys |
OSK Oriens |
Geg 18 |
Lietuvos mokyklų žaidynės
|
|
sprintas |
V/M18 |
Kaunas |
LMNŠC |
Geg 20-21 |
Lietuvos OSKD čempionatas trumpoje ir ilgoje trasose
|
|
sprintas, ilga |
V/M 20-50 |
Telšiai |
OSK Telšiai |
Geg 20-21 |
Lietuvos OSKD vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatas trumpoje ir ilgoje trasose
|
|
sprintas, ilga |
V/M 14-18 |
Telšiai |
OSK Telšiai |
Geg 24 |
Tarptautinė orientavimosi diena
|
|
masinės |
|
Lietuva |
LOSF |
Geg 27 |
Lietuvos miškininkų čempionatas
|
|
vidutinė |
V/M 12-75 |
Vilniaus raj. |
Asociacija "Sportuok miške" |
Geg 27-28 |
Sportas visiems
|
|
naktinė, vidutinė |
M/V 12-75 |
Palanga |
OSK "O! Klaipėda" |
Bir 04 |
Lietuvos čempionatas vidutinėje trasoje
|
|
vidutinė |
V/M 20-80 |
Lazdijų raj. |
OSK Javonis |
Bir 04 |
Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatas vidutinėje trasoje
|
|
vidutinė |
V/M 12-18 |
Lazdijų raj. |
OSK Javonis, LMNŠC |
Bir 10 |
Varžybos "Romualdui Šileikai atminti"
|
|
vidutinė |
V/M 12-80 |
Ežerėlis |
LSU, SM Gaja, Asociacija "Sportuok miške" |
Bir 22-25 |
Takas 2017
|
|
vidutinė, sprintas, ilga |
V/M 8-80 |
Šiauliai |
OSK Takas |
Bir 30 |
X PASAULIO LIETUVIŲ SPORTO ŽAIDYNĖS
|
|
vidutinė |
|
Kaunas |
LOSF |
Lie 29-30 |
Jūros šventė
|
|
naktinė, vidutinė |
M/V 12-75 |
Klaipėda |
OSK "Jaunystė" |
Rgp 01-05 |
EFOL 2017
|
|
|
|
Birštonas |
Lietuvos miškininkų sąjunga, OSK Šilas |
Rgp 05-06 |
Birštono taurė
|
|
vidutinė, prailginta vidutinė |
M/V 12-75 |
Birštonas |
Asociacija "Sportuok miške" |
Rgp 12-15 |
Telšē 2017
|
|
sprintas, ilga, vidutinė |
M/V 8-85 |
Telšių raj. |
OSK Telšiai |
Rgp 19 |
Šeimų taurė
|
|
OS pasirinktinai |
|
Švenčionių raj., Lukna |
OSK Klajūnas |
Rgp 20 |
Klajūno maratonas
|
|
labai ilga |
V/M 21-60 |
Švenčionių raj., Tarpežys |
OSK Klajūnas |
Rgs 02-03 |
Lietuvos čempionatas estafečių ir ilgoje trasoje
|
|
estafetės, ilga |
V/M 20-80 |
Telšių raj. |
OSK Telšiai |
Rgs 02-03 |
Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatas estafečių ir ilgoje trasoje
|
|
estafetės, ilga |
V/M 12-18 |
Telšių raj. |
OSK Telšiai, LMNŠC |
Rgs 09-10 |
Lietuvos čempionatas vidutinėje trasoje ir estafetėse
|
|
vidutinė, estafetės |
V/M 20-50 |
Kaunas |
OSK Takas |
Rgs 09-10 |
Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių čempionatas vidutinėje trasoje ir estafetėse
|
|
vidutinė, estafetės |
V/M 14-18 |
Kaunas |
OSK Takas |
Rgs 16 |
Klajūno taurė
|
|
vidutinė |
M/V 12-75 |
Molėtai |
OSK Klajūnas |
Rgs 16 |
Klaipėda Challenge
|
|
Juoda, Oranžinė, Žalia |
V,M,MIX |
Klaipėda, Kultūros fabrikas |
OSK "O! Klaipėda" |
Rgs 17 |
Lietuvos klubų taurė
|
|
estafetės |
|
Vilniaus raj. |
OSK Saulė |
Rgs 23 |
Alytaus taurė
|
|
vidutinė |
V/M 12-80 |
Alytaus rajonas |
OSK Dainava |
Rgs 24 |
Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių komandinis čempionatas Lietuvos kariuomenės sporto klubo taurei laimėti
|
|
ilga |
V/M 12-80 |
Vilnius |
OSK Perkūnas |
Rgs 24 |
Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių komandinis čempionatas Lietuvos kariuomenės sporto klubo taurei laimeti / Perkūno taurė.
|
|
|
|
|
|
Rgs 30 |
Atrask Krekenavą
|
|
|
|
Krekenava |
OSK Arboro |
Spa 01 |
ADMA estafetės
|
|
estafetės |
V/M 12-65 |
Jonavos rajonas |
OK „Medeina“, TSMK “Raidas“ |
Spa 06-08 |
Lietuvos sporto vilčių žaidynės / Klaipėdos taurė
|
|
sprintas, vidutinė, estafetės |
V/M 10-75 |
Klaipėdos raj. |
OSK O!Klaipėda |
Spa 14-15 |
Lietuvos taurė
|
|
ilga (WRE), vidutinė |
V/M 12-85 |
Alytus |
OSK Dainava |
Spa 28 |
Šiaulių rogainingas
|
|
|
|
Šiauliai |
OSK Sakas/ S-Sportas |
Lap 11 |
Vilniaus rogainingas
|
|
|
|
Vilnius |
OSK Sakas/ S-Sportas |
Lap 19 |
Vilniaus OS sprintų taurės I etapas
|
|
Sprintas |
V/M 12-80 |
Vilniaus Senamiestis |
OK Ąžuolas |
Lap 19 |
Atvirosios Marijampolės pirmenybės
|
|
vidutinė prailginta |
V/M 12-80 |
Gudelių miškas |
OK Javonis |
Lap 25 |
Gajos sprintų taurės I etapas
|
|
Sprintas |
M/V 14-40 |
Žaliakalnis |
SM Gaja |
Lap 26 |
Mažoji Lietuva
|
|
Sprintas |
M/V 14-40, pradedantieji, OSKD |
Vilnius, Pilaitė |
OK Perkūnas |
Grd 02 |
Kauno rogainingas 2017
|
|
Rogainingas |
M/V, M/V29 |
Kaunas |
OK Javonis |
Grd 10 |
Vilniaus OS sprintų taurės II etapas
|
|
Sprintas |
V/M 12-80 |
Antakalnis |
|